Prosinec 2012

ahaaaa, díky blogu.cz

26. prosince 2012 v 11:28 | anettes |  Other
měla jsem tu pro vás článek, smazal se. ve zkratce: mám afty z toho jak furt někomu dávám pusu, když mu přeju hezký svátky ( pan X ♥ ) jsem přežraná od babiček (y) hodně jsem to zkrátila.. čusky.
nevím, kdy se tu zase objevím, vánoční návštěvy.

ámen.

23. prosince 2012 v 20:02 | anettes |  kecy o panu X
čauky! Jsem tu a semnou je tu i lepší nálada, protože pan X se ozvaaaaaal, lalalala:33 no a včera jsme byli i s ostatníma na bowlingu tak jsme si to tam docela vyříkali:-) a pak ta cesta zpět:-) jeli dvě auta a já seděla až v tom druhém vedle pana X a vedle něj ještě seděl náš úplně na moc kamarád:-D takže s ním jsme si starost dělat nemuseli:-D On se na mě podíval tím jeho roztomilým pohledem a vzal mě za rukuuuuu:33 a celou cestu mě držel O:) romantika.
Ikdyž to pořád není skvělý, tak se aspoň bavíme, ňo.
Dneska jsme byli s rodnkou na koledách v kostele ( ne, nejsme pobožní nebo tak něco! ) no a bylo to docela fajn, ale ziima jako kráva -.- no a zítra konečně Vánoce!!! těšíte se? já už docela jo. Ale možná zítra půjdem na půlnoční mši a nejspíš půjdou i kamarádi a pan X!! yeah.
Tak vám všem přeju ještě jednou hezký svátky, plno dárečů a dobrou náladu:-)!! mezi svátkama se ozvu, kočky.

21.12. - Hejtuju všechny!

21. prosince 2012 v 22:28 | anettes |  kecy o panu X
jsem tak naštvaná... jen nevím jestli jen na něj, nebo i na sebe! Achjo, co jsem si myslela? že když mu napíšu, ať na mě zapomene, tak všechno bude jako dřív? Dneska jelikož je to kamarád mé sestry, jsem s ním a se ségrou musela jet nakupovat.. docela mě ignoroval, ale byli i lepší chvilky:3 no a pak jsme se ještě s kamarádama sešli večer a tam se na mě snad ani jednou nepodíval.. musím uznat, že ignor mu jde mnohem líp než mě.. zase jsem to nezvládala, žejo:D No a byla jsem tak zklamaná, že jsem si vzala klíče a už jsem si oblíkala bundu a on jenom: ,, Už jdeš, jo?" a já, že jo a on: ,, Tak čus." a zas se otočil.. měla jsem chuť mu vlepit facku! protože takhle hnusně mě snad ještě nikdo nepozdravil... tyjo, udělat mu tohle já tak je na mě naštvanej a já kráva... víte, co? už toho mám dost, jdu mu napsat na f zprávu ať si jí pak přečte a má zkažený Vánoce stejně jako já... neříkám, že na tom nemám vinu, ale to mě spíš radši neměl zdravit vůbec..
No.. užijte si ty vánoce aspoň vy, doufám že mě se ta nálada aspoň trochu zlepší, ikdyž to může zařídit jen on..
víte jak se řiká že si uvědomíš co jsi měla, až když o to přijdeš? potvrzuju. Mám ho fakt ráda, ikdyž tohle jsem mu řekla asi jen jednou... myslim, že za to jak se ke mně choval dřív by si to zasloužil každej den minimálně 3x. :(
- ještě ke všemu jsem se dnes (sobota) ráno dozvěděla, že pan X si jel ještě na diskotéku s kamarádama až do Liberce.. achjo, dělá všechno co by nedělal, kdybychom se bavili. Tak doufám, že si tam aspoň našel nějakou přítulnou slečnu, blbeček.
zas článek jen o něm co? já vím... omlouvám se, ale mám takovej vztek a zklamanost v sobě, že jsem to ze sebe musela dostat..
ikdyž to sem asi nikdo nedočte..ještě jednou vám přeju hezký svátky! :)


Just do it.

18. prosince 2012 v 22:26 | anettes |  kecy o panu X
/pořád stejnej song.../

Nadpis.. just do it. Tak tím jsem se dnes řídila a dopadlo to velmi špatně.. prostě s panem X už se skoro týden pořád dohadujem a usmiřujem a prostě už to není takový no. A dnes jsme se zase dohadovali a já mu napsala, že bude lepší, když si asi přestanem psát a rozloučila jsem se s ním. Dejte mi facku, lidi. On se mi potom hned začal omlouvat za jeho chování. A napsal mi něco, co prostě napsat neměl. Nahodila jsem ignor, ikdyž mi celý den psal a omlouval se. Už teď se přemáhám, abych mu nenapsala, protože chci vydržet aspoň do zítřka!! Nejhroší je, že už jsem měla asi dvakrát rozespanou zprávu, ale neposlala jsem mu ji. Jsem příšerná, že? -.- nechci ho trápit, ale vím, že potřebujem aspoň půl dne pauzu, abychom oba vychladli a třeba to bude lepší..
Dneska jsem dostala další jedničku z matikyyyy O:) ale já si to zas poseru, takže ten trojec stejně dostanu, kruci!!
Hele vím, že přidávám jen diary, polepším se a snad zítra nebo pozítří čekejte lepší článek! xoxo
Středa: Dneska jsem jela busem a viděla jsem pana X jak čeká na svůj bus.. Nevěděla jsem, co dělat, tak jsem se jen tak nepatrně omluvně usmála a ... on nahodil ten svůj úsměv kruci!! a pak takovej hrozně roztomilej ublíženej výraz:Xkruci.
líbí se vám tyto svetry? mě hrozně..

jsem holka, co si ničeho neváží..

17. prosince 2012 v 18:51 | anettes |  kecy o panu X
/Dala bych vám sem nějak song, ale pořád poslouchám tu samou, která tu byla včera./

Ano, přesně tak bych se nazvala. Proč? Protože jsem potkala toho nejhodnějšího kluka na světě:-) problém je, že je o 10 let staršní, ňo. Holky nelžu vám, hodnějšího kluka jsem zatím nepotkala!! ale jak řikám, jsem holka co si ničeho neváží a tak je mi to samozřejmě jedno... no dobře, to zas ne, jen prostě.. já nevím, proč už mu dávno neskáču do náruče:-D Vždycky jsem říkala, že nechci staršího ani mladšího kluka.. a teď už si skoro půl roku píšu se starším o 10 let, nepochopíš.
Jinak včera jsem si psala s kamarádem pana X, o kterém jsem vám psala v minulém článku, že si mě přidal na fb. Psali jsme si asi tři hoďky, jenže on má stejně holku nejspíš.. A je to jeho kamarád a to bych mu asi nemohla udělat.
Tyjo, pořád vám sem cpu mé problémy s opačným pohlavím, žeeee? -.- jsem děsná.
Dneska jsem si koupila k Vánocům tričko a krém:-) nemám pro ostatní, ale hlavně že nakupuju pro sebe :-D
• Jak se máte?
• Těšíte se na Vánoce?
• věříte na konec světa, kteý nás čeká už za 4 dny?! :-D

yeah.

to be hurt, to feel lost

16. prosince 2012 v 17:10 | anettes |  kecy o panu X

:33 zdar. Tuhle písničku jsem slyšela včera na E2 a teď jí furt poslouchám:-) je sice docela stará, ale já mám teď nálady, že jedu ty starý pecky:D Achjooo.
Včera jsme byli s kamarádama a rodinkou posedět:-) No a byl tam i ... říkejme mu pan X, který mi nedávno konečně napsal, že mě milujeeeeeeeeee^^ jenže je docela starší než já no.. ale co, starší je lepší, než nějaký 14ti-letej ušák:D. Jenže tam byl i jeho kamarád, kterej se mi prostě líbí:D Jsem hrozná co? a dneska jsem přišla na fb a měla jsem tam od něj žádost:3 nunuu. V týdnu asi ještě zajedem s mamkou a sestrou někam do obchoďáku dokoupit dárky:-) už máte všechny? :O
Jsem šťastná, ale zároveň hrozně nešťastná. Dává to smysl?:D Dneska jsem uklízela pokoj a tak jsem se zastavila u kytiček od pana X.. Levandule:-) protože ví, že je mám hrozně ráda:3 a přemýšlela jsem, že on vlastně se o mě snaží už asi 4 měsíce a já si s ním akorát hraju... ne, nejsem taková tyjo! nechci taková bejt. Je to složitý, ňo.
A co Vy? co jste pěkného dělali o víkendu?:-)

Vánoční stres + 10 faktů o mě!

13. prosince 2012 v 19:04 | Anettes |  Other
Čusky:3 hlásím svou přítomnost :-) Děkuju všem, kteří semnou spřátelili.. nějak začít musim no.
11 dní do Vánoc? SHIT! Nemám ani jeden dárek -.- nějaký nápad na dárek? jakýkoliv? o.O vůbec se na Vánoce netěším, jelikžo ten stres z dárků, překonává natěšenost.
10 faktů o mě:
Jsem nejtvrdohlavější člověk na světě.
• nikdy se sebou nebudu spokojená.
• jsem hroznej srab!
• koušu si nehty, bohužel.
• jsem závislá na žehličce na vlasy (y)
• nechci kluka, který mě má rád, chci kluka, který na mě sere.
• někdy jsem moc ukecaná a někdy zase stydlivá.
• chtěla bych zhubnout, ale nemám žádnou vůli.
• jsem hrozně uzavřená do sebe.
• ikdyž o mě někdo tvrdí, že jsem namyšlená.. jsem pravý opak!

čauky mňauky:3

11. prosince 2012 v 18:43 | anettes |  kecy o panu X
Nejsem žádná přebornice v tom prvním článku :D. Všechny vás tu srdečně vítám, doufám že se vám tu bude líbit, děkuju za každý komentář, budu ráda když sem občas zajdete.... něco z toho si vyberte :D.
Měla jsem jeden blog, který mi vydržel rok, jenže o něm vědělo moc známých lidí a já se tam nemohla vypsat tak jak bych potřebovala a doufám, že tady to aspoň trochu půjde :)
• Někdo mezi favourite? Pište!
Nevím, jestli ještě něco chcete ke mně.. myslím, že mě poznáte podle mých článků.