závislost na lidech

8. května 2013 v 20:41 | anettes |  Other
tak jo, rozhodla jsem se, že občas napíšu nějaký ten delší článek, takže kdo je línej, rovnou dejte křížek. Za jak dlouho se dokážeme stát na někom závislí? Nepočítám rodinu. Tohle téma mě napadlo samozřejmě kvůli panu X, protože v hlavě nemám nic jinýho než jeho. Znám ho 10 měsíců a bez toho kluka si nedokážu představit ani den. Je zajímavý, když vzpomínám na to, jak to všechno začínalo. Nejdřív jsem se styděla s ním mluvit, potkávala jsem ho na akcích, potom jsme jeli s ostatníma na pouť a on mi koupil naušnice. psali jsme si na fb mám pocit, že každý den. Potom jsem mu dala svoje číslo a byli jsme schopní napsat 100 smsek za den úplně v pohodě. Bála jsem se s ním jít ven, ikdyž jsem ho znala jako nikoho jiného. Konečně jsem překonala ten strach a nervozitu a vyrazili jsme ven a já zjistila, že je ještě víc skvělej než jsme myslela. Hodně dlouho trvalo než jsem se odhodlala dát mu pusu a teď si neumim představit chvíli, kdy jsem s ním a nelíbám ho. Jsem do toho kluka zamilovaná až po uši a to jsem si na začátku myslela, že si párkrát napíšem a čauky. A ono to vyšlo! Přísahám na co chcete, že za těch 10 měsíců nebyl den aby jsme si aspoň nenapsali! A to mě fascinuje. Jsme na sobě prostě hrozně závislí a já se bojím, že kdyby tohle všechno teď skončilo tak já bych to nezvládla. Jsem si na 100% jistá, že bych se zhroutila. A tak mě napadla ta otázka: Je to zdravé být na někom takhle závislý?" Přeci jen nemůžu počítat, že tohle mi vydrží až do smrti. ikdyž bych si to hrozně přála, protože toho kluka nebudu schopná nechat jít. Je to špatně?
LargeLarge
Možná jsem divná, že přemýšlím tak dopředu, ikdyž mi je jen patnáct, ale kdybyste cítili k někomu to co já k panu X, tak to chápete. ten kluk mi tak moc změnil život, že se mi až někdo diví. když se pana X zeptá nějaký kamarád, jestli mu stojím za to čekání, řekne: ,, Stojí no, protože jí miluju a je mi jedno kolik jí je." A řekne to klidně i předemnou♥ Vím, že pro vás tenhle článek možná nic neznamená a možná se nad tou závislostí ani nezamyslíte, ale já si to sem potřebuju napsat. Chci, abyste se zamysleli nad tím, jestli jste nebo jste aspoň byli na někom takhle závislí a jestli to je špatný nebo dobrý. Podle mě je to v něčem dobrý a v něčem zas ne. Dobré je pro mě to, že mám člověka, kterému říkám úplně všechno a kterému můžu věřit, že mě nezklame a že mi nelže. Prostě vím, že ikdyž se proti mě obrátí celej svět tak on stojí vždy zamnou! Ale třeba je to zase špatné v tom, že to třeba jednou skončí a jak už jsem psala, nedokážu bez něj už žít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Háčko. Háčko. | Web | 9. května 2013 v 16:47 | Reagovat

Máte přímo pohádkovej vztah:)
Jinak s tou závislostí na někom. Mě se to stalo asi jednou a přišlo potom obrvský zklamání, dávám si an to už pozor)

__

Sluší mi to hlavně proto, že tam nejsme skoro vůbec vidět:D Nee, děkuju:)

2 jessie jessie | Web | 10. května 2013 v 17:25 | Reagovat

závidím vám ten vztah:) máte ho fakt nádhernej, ale to píšu pokžadý:D... závislost na někom, přesně jak píšeš.. je to dobrý i špatný:) a prostě mám to uplně stejně jak ty, včetně toho strachu že když sem fakt štastná s někym, jsem na něm závislá.. tak se bojim toho že to skončí.. ale nesmíš na to myslet, nesmíš se toho obávat, prostě žij dneškem a ono to půjde:)

3 the lizz. the lizz. | Web | 11. května 2013 v 15:22 | Reagovat

krásný vztah:)
já si držím od lidí odstup,takováhle závislost by mě zničila,takže i když s klukem chodím a mám ho ráda, nemusím si s ním psát pořád nebo s ním být pořád,protože vím,že by mně to pak fakt bolelo,až to skončí:)

4 Jassmeg Jassmeg | Web | 11. května 2013 v 15:38 | Reagovat

Docela závidím, každopádně nesmíš přemýšlet nad koncem když jste spolu, vsadila bych se že to není k ničemu dobrý, leda si tak nasadíš do hlavy brouka :D
Jinak ti ten vztah hrozně přeju, musí to být nádherný :3
Já se na někom , nezáleží jestli na kámošce nebo klukovi stávám tak nějak závislá hrozně rychle a většinou to nedopadne nijak dobře, takže se snažím to změnit ale někdy si prostě nemůžu pomoct, jestli chápeš. Prostě jedna z věcí co sama na sobě nemám ráda. Ale tak hlavní je na to nemyslet, dokud nemusíš, ne? :DD

5 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. května 2013 v 16:53 | Reagovat

Pokud jsi do té doby než si ho poznala dokázala žít, dokážeš žít i v té době, kdy ho ztratíš. :) To, že nějaký člověk tvoří určitou část tvého života a tvého já, je skvělé už samo o sobě. Ale stát se na někom závislý, je prakticky nemožné ať to zní sebevíc hloupě. Tvá zamilovanost tě pohltila, až budeš starší tak to třeba pochopíš. Nevím, to z vlastní zkušenosti, protože je mi taky jen patnáct, vím to ze zkušenosti ostatních lidí. Ten prvotní efekt, co na nás láska má je neuvěřitelný. A já věřím, že jakkoliv ho miluješ, jednou to může vyprchat, aniž by sis toho všimla a to odloučení třeba nebude tak těžké. :)

A je pěkné, že máte takový pohádkový vztah, nemůžu říct, že bych ti nezáviděla. :) Je to krásné a držím vám palce, ať spolu vydržíte, co nejdéle.

6 LΔDY SECRET LΔDY SECRET | Web | 11. května 2013 v 17:56 | Reagovat

Je moc krásný, když se do někoho zamiluješ a on do tebe.. Jako puzzle. S jiným kouskem by to dát dohromady nešlo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.