Červen 2013

Začíná to zajímavě..

30. června 2013 v 10:23 | anettes
Prázdniny jsou konečně tu, pořád tomu nemůžu uvěřit, že už jsem středoškolačka, hm. My končili už ve středu, mám 7 dvojek kdyby to někoho zajímalo, a já ve středu večer šla spát k panu X až do pátku. v pátek mě dovezl domů, já si sbalila pár věcí a počkala na kamarádku až pro mě přijede a společně jsme odjeli na rozlučku s bývalou 9.B :) Začalo to nevinně, sedli jsme si ven na lavičku a na schody a povídali si, bylo to hrozně fajn. Přijela se na nás podívat učitelka, takže všichni slušňáci. Když odjela tak se dal první společnej panák a pak se to rozjelo. Všichni jsme ten alkohol míchali a to bylo špatný. Nejdřív jsem tam nosila colu mýmu nejlepšímu kamarádovi, kterej byl už na mol a pak jsem se s nim šla projít. Asi za hodinu, museli nosit colu mě. Nejsem na sebe pyšná, spíš se stydim, ale to asi většina spolužáků. Ten večer/noc jsme nešli vůbec spát, jeli jsme prostě nonstop. Nakonec tam zůstali asi 2 holky a 7 kluků. Nebudu vám to sem psát, co se tam dělo. Slíbili jsme si, že o tomhle večeru nikomu nebudeme vyprávět. Ale bylo to sakra nejvíc užitý a už plánujem další akci! Miluju 9.B!
Tyhle prázdniny si chci vážně užít! Chci mít na 'summer 2013' ty nejlepší vzpomínky.
SUMMER 2013 | via TumblrHipster | via Facebook

tak já tedy nevím..

25. června 2013 v 20:24 | anettes
Blog se změnil, já se změnila. Má to ještě cenu sem psát nějaké články, když už sem nikdo nechodí? všichni končí s blogem. Mám taky chuť to udělat, ale nechci. Tenhle blog je prostě.. plný vzpomínek, nálad, bolesti a všeho co se mě týká. Psala jsem sem všechny zážitky s panem X a teď? Nikdo sem nechodí a já nemám s kým se podělit o svoje zážitky a názory. Mrzí mě , jak můj blog dopadl, ale asi na tom mám taky svojí zásluhu. Kašlala jsem na to a čekala, že sem budete chodit dál. Fajn, mám na tom asi největší zásluhu. Chápu vás, začíná léto a kdo by chtěl sedět u pc a psát články a komentovat jiný blogy?
Zjistila jsem, že si ani nepamatuju, jak můj blog vypadá a to už je hodně zlé, to se mi ještě nestalo. Vždycky jsem si aspoň pamatovala design, ale teď jsem se nad tím zamyslela a musela si ho najít, abych si vzpomněla. SAD STORY.
Chybíte mi všichni, chybí mi ta psací nálada, chybí mi ta radost z komentářů. Ale pořád je tu ta otázka, jestli blog nadobro smazat nebo se k tomu naplno vrátit? Protože když ho tu nechám a nebudu nic psát, vím že tam budu chodit, vždy napíšu článek, ale pak ho zase smažu. Buďto se k tomu vrátím úplně a nebo ho smažu. Bojím se, že se vrátím, najdu si nový affs, ale za pár dní se na to zase vykašlu. Ano, taková já jsem.
Mám chuť se vrátit, ale určitě mě to za chvíli omrzí, bohužel.
Víte co? Proč bych to nemohla zkusit? je to můj blog a když odsud znovu odejdu, bude to pouze moje věc. Takže jsem oficiálně zpátky! Jo, dospěla jsem k tomu, zatímco jsem psala tento článek.

shorts

23. června 2013 v 21:10 | anettes |  Fashion
Šortky, každý je zná a určitě má aspoň jedny v šatníku. Začíná léto a myslím, že jsou dost potřebné :) je to taková vzácnost, kraťasy totiž nikdy nevyjdou z módy :D byli tu a budou tu. Já je mám teda hrozně ráda, na sukně moc nejsem takže v létě jedině kraťásky a tílko! Dají se sehnat velmi levně, do tisícovky určitě seženete luxusní kraťasy, tenhle kousek je opravdu levná záležitost a žádné slečně v šatníku překážet nebudou a určitě je alespoň jednou využije, no ne?
( příští článek: Plavky. )

je to tady...

21. června 2013 v 14:29 | anettes
Ano, je to tady.. už v úterý zazní ta věta: "Loučí se s vámi 9.B" už v úterý budeme nastupovat na ty zatraceně smutný písničky a vzpomínat na ty skvělý dny, co jsme spolu za těch devět let zažili, ale taky na ty špatný chvíle, kdy jsme se spolu nebavili. Už v úterý proběhne to nejsmutnější z celé školní docházky.. loučení s 9. třídami. Chci bejt silná a nebrečet! Ale už vidím, že jakmile začne hrát od Damiena rice: 9 Crimes a my začneme vcházet do haly podle abecedy, budu mít skleněný oči a jen stěží se budu smát na rodiče a ostatní, co se přijdou podívat. Až teď jsem si to začala uvědomovat, že už nikdy nebudu poslouchat ty klučičí vtípky a narážky a už nikdy se nebudu hádat s holkama. Nikdy. To slovo je tak pasivní, že se mi z toho chce brečet už teď :-D A co teprve až ve velké hale zazní: Aneta moje příjmení. ...Život není pohádka, tak nečekej na zázrak." A já si půjdu pro růži a pamětní list a pak k tomu rozklepanýmu prvňáčkovi, co mi bude předávat něco co vyrobil a přát mi všechno nejlepší do života. Sakra, budou mi tak zatraceně chybět! Bude mi chybět moje kamarádka, která všem škodí stejně ráda jako já, bude mi chybět můj nejlepší kámoš, kterýmu vždycky musim dávat pusu na tvář když něco chci :-D budou mi chybět i ty nejhorší lidi, bude i chybět i ta zatracená škola a učitelé!
- třeba vás to ani nezajímá, ale to zase nezajímá mě, tak bye.

nejlepší noc v životě!

9. června 2013 v 20:28 | anettes |  kecy o panu X
Ano, včera jsme všichni s kamarády vyrazili stanovat a ještě na takovou akci, to je jedno a já konečně mohla poprvé usínat v objetí pana X!!!! YES!!!! Nejdřív jsme šli na recepci pro gril, ale museli jsme tam počkat a nějaká paní se tam s námi začala bavit a prý jak se máme atd a pan X: ,, Já se mám naprosto skvěle. Mám tu nejlepší a nejkrásnější přítelkyni pod sluncem, viď brouku?" a ta paní se jen tak na nás usmívala :) no a pak jsme nějak zapadli do stanu atd, nebudu vám tu psát vše, to je osobní, ale konečně jsem mu řekla, že ho miluju! řekl mi něco, co by mi žádnej kluk nikdy neřekl a s takovouhle věcí by se mi nikdo nesvěřil a on se úplně klepal a já mu jen řekla, že ho miluju a dala mu pusu♥ nuuu. Nejlepší pocit, když usínáte v náručí svýho miláčka!