Červenec 2013

Je to přehnaný?

31. července 2013 v 19:58 | anettes
Znám lidi, co mají vztah na dálku. Znám lidi, co své miláčky vidí jednou za 14 dní. Znám lidi, co lásku odsuzují. Vždy jsem patřila do té poslední skupiny. Měla jsem 2 dětské vztahy a od té doby jsem nechtěla nic, přišlo mi, že nikdo není ten pravý pro mě. Potom mi do života přišel pan X a vše se kompletně změnilo. Bude to rok a my si každý den píšeme několik desítek zpráv, když nejsme spolu. Nepamatuju si den, co jsme si aspoň nenapsali. většinou jsme spolu ale každý den a když ne, tak si píšem a voláme. Lidi z mého okolí nás nechápou. Pořád slýchávám otázky typu: ,, O čem si furt píšete?" ,, To si máte ještě co říct?" Odpověď? Jo, máme si co říct pořád! možná nejsme normální, ale pořád si máme o čem psát a povídat. Jasně, za ten skoro rok jsem si s nim párkrát psát už nechtěla, nebavilo mě to, ale ta nálada a chuť na to za chvíli přišla i s novým tématem na psaní. Moje okolí mi řiká, že budu mít problémy s palcem, kvůli třeba 100 smskám za den, ne-li ještě více. A já jim řeknu? mě to nevadí, on mi za to stojí." Neznám žádný takovýhle pár a trochu mě to děsí. Omrzí nás to? Asi jo, občas od sebe potřebujeme být aspoň den a zase se na sebe těšíme a vše je jako dřív. Občas si lezeme už na nervy, ale třeba se nevidíme a zase se nám stýská. Už to takhle táhneme bez 11 dní rok a nic se nezměnilo. Připadá mi, že se do sebe zamilováváme každým dnem víc. Máme nějaký problémy třeba, ale my to vyřešíme a zase si řekneme, jak moc se milujeme a je vše v pohodě. Oficiálně spolu chodíme teprve 3 měsíce. A i před tím jsme si psali každičký den při jakkékoliv příležitosti. I přes náš věkový rozdíl si hrozně moc rozumíme a věříme, že spolu budeme bydlet. A klidně si pište, že nám to nemůže vydržet, my jsme šťastní.

27.7.2013

28. července 2013 v 11:15 | anettes
Včera jsme s panem X vstali brzo, nasnídali se a vyrazili na velkou soutěž o sjezd na longboardu, byli tam všude cizinci, fakt velký to bylo! Ale bylo vedro, tak jsme se jeli vykoupat a pak jsme se vrátili domů a šli jsme vařit obídek, mňam. Najedli jsme se a jeli se zase koupat! Pan X šel potom za kamarádama hrát videohry a já šla s kámoškou na tu akci, dorazila jsem domů asi ve 3, nic velkýho! Pořádně jsme pokecaly a pomluvily všechny :D Včerejšek se povedl no! Tyjo, je 35 stupňů ve stínu, KILL ME!!!!!

Plány na zbývající prázdniny:-)

24. července 2013 v 17:21 | anettes
Teď o víkendu bych měla jít s kamarádkou a kamarádem na jednu akci, tak uvidíme. A potom bych měla jet na tři dny s rodinkou někam do campu, pak mám pouť a grilovačku v jeden den (bude to náročný!) A hned druhý den snad pojedem s panem X někam pod stan na pár dní! Další víkend je rodinná grilovačka a akce, zase v jeden den (!) a pak už snad volno. Budu muset jet k tátovi a možná na fesťák, bude to zajímavej srpen no (y)

Plány s blogem: Přednastavit články na dny, co tu nebudu. (NUTNÉ!) u každého článku vám napíšu, když bude přednastavený. V MENU BUDOU NAPSANÉ DNY NEAKTIVITY!! což znamená dny, kdy budu pryč a nebudu obíhat
To je vše, jdu zkusit začít vymýšlet nějaké ty články.
- právě jsem miláčkovi objednala značkové tričko, které si hrozně moc přál! Tak doufám, že do jeho narozenin v září tričko ze zahraničí dorazí, mám větší radost než on že jsem ho sehnala!:-)

Koupáček.

23. července 2013 v 19:26 | anettes
čaukyyy, akorát jsem dorazila z koupáku, kde jsem strávila s kamarádkou celý odpoledne, parádička! Hezky se vyvalovat, pomlouvat, koupat se a koukat na kluky jak rajou volejbal :D prázdniny se začínaj rozjíždět až teď, víkendy už mám plný a tejdny docela taky, plánujem určitě ještě koupák a třeba nějakou akci. Co vy a vaše prázdniny?

A teď by to chtělo pořádnou akci!

22. července 2013 v 13:27 | anettes
Sakra, proč jsem zas jediná o prázdninách, co se nudí? Dobrá, většinu času jsem s panem X, ale jinak jako.. nic moc. Musím asi zlákat kamarády na nějakou akcičku zas. v sobotu jdu možná s kamarádem a kamarádkou na jednu akci, ale to asi nebude nic velkýho, nevadí. Aspoň vypadnu z domu, fuu. Tyhle prázdniny jsem si představovala trošku jinak, třeba se to ještě změní, snad. Ale zase je to moje první léto, co jsem zadaná. třikrát hurá!

Love, love, love.

20. července 2013 v 13:47 | anettes

Pan X udělal hloupost, chybu. Nenapíšu vám sem, co se stalo, to není podstatný. No a včera mi to chtěl vynahradit. Hned jak jsem k němu přišla, dostala jsem velkou kytku a milostnej vzkaz:3 ! Potom byla večeře při svíčkách a komedie. A pak vana při svíčkách, s pěnou a vínem. No a nakonec když jsem vylezla z vany, tak mě poslal ať jdu po svíčkách, který byly na schodech. Vyšla jsem ty schody a dovedlo mě to do jeho pokoje, kde byly svíčky všude, okvětní lístky na posteli a hrála písnička, kterou máte nahoře:) Jo, holky. Kluci jsou nejhodnější, když mají výčitky. Byl to ale nejlepší den s panem X!
Taky pro vás kluk někdy něco takového udělal?
My bouquet! Pink freesia | FREESIA...my fave flowerUntitled | via TumblrUntitledFLYEST FEMALES | via Tumblr


BOYFRIEND TAG! ( PART TWO )

18. července 2013 v 21:24 | anettes
Tady to máte.

19- Jaká je jeho oblíbená restaurace?
Rád chodí na kebab a všude kde dobře vařej.

20- Kouká se na telku, co dávají?
Určitě fotbal, nebo nějaký dokumenty.

21- Jedno jídlo, které nemá rád?
Krupicová kaše.

22- Co pije nejčastěji, když někde jsme?
Pivo nebo nějakou limonádu nebo víno.

23- Velikost jeho bot?
42 :-D To jsou otázky.

24- oblíbený druh sendviče?
? :-D šunka, sýr, kečup.

25- Jaký má talent?
Dokáže holce vykouzlit úsměv na tváři a pocit, že je krásná.

26- Co by jedl každý den, kdyby mohl?
Vepřový maso.

27- oblíbené cereálie?
On tohle nejí:-)

28- Oblíbený druh hudby?
Nějaký ty český skupiny, nebo třeba Bob Marley.

29- Oblíbený sportovní tým?
Slávie.

30- barva očí?
Zeleno-hnědá.

31- jeho nejlepší kamarád?
Kluci z fotbalu, nebudu vypisovat jména.

32- něco co udělal a přeje si, aby to vůbec neudělal?
Minulost mi neřešíme, ale vím to moc přesně.

33- odkud je?
Nebudu psát. Středočeský kraj.

34- Jaký druh dortu by si přál k narozkám?
ten z tý šunky, sýra atd.. mám v plánu mu takový pořídit:-)

35- Hraje nějaký sport?
Fotbal, hokej, florbal, futsal, golf... a celkově si zahraje jakýkoliv sport:-)

36- U čeho dokáže vydržet hodiny?
U mě, u fotbalu a u filmů.

BOYFRIEND TAG!

16. července 2013 v 9:56 | anettes
Jelikož můj miláček neví o tomto blogu takže to nebude ve formě videa, ale budou to otázky. Koho to nezajímá, ať to nečtě, nikoho nenutim, ne? (Tohle je jen půlka toho tagu, jestli chcete i druhou část- koment↓)

1- Kde jsme se potkali?
Bylo to 11.8.2012 na jedné akci, prohodili jsme spolu asi 2 věty ten večer:-D

2- Kde bylo naše první rande?
Chodili jsme ven do lesa.

3- Jaký byl můj první dojem?
Líbil se mi, ale nikdy jsem si nemyslela, že bysme mohli bejt spolu.

4- Kdy jsme navzájem poznali svoje rodiny?
On moji rodinu znal už dýl. A vyprávěl svojí mamce a ségře o mě, takže ty to už věděli. A celkově jsem je poznala, když jsem začala chodit k němu.

5- Divný zvyk toho druhého?
Je jich tolik, že si nemůžu teď vzpomenout ani na jeden:-D třeba vždycky použije takový slova, kterejm rozumí jenom on:-D Je divnej celej, čumáček:-*

6- Jak dlouho jsme spolu?
2 a půl měsíce jsme spolu oficiálně:-) to jsme se poprvé líbali, předtím to bylo jen takový to objímání atd.

7- Máme nějaké tradice?
Jasně, když máme volnej den tak se pořád válíme jen v posteli a mazlíme se, tradice!

8- Zvíře které se mu podobá?
cože? :D:D tak to netušim. Občas pes, protože na mě dělá psí oči♥

9- Jaký byl váš první výlet?
Na prvním společném výletě, kde jsme byli sami, jsme byli na nějaké romantické stezce, kde se procházíš atd:-)

10- První věc, které jsem si na něm všimla?
Oči!

11- Co ho štve?
já:-D když ho štípu a nebo se vždycky naštvu a otočim se od něj a nemluvim s nim:-D

12- Oblíbená vlastnost?
Citlivost:-*

13- 3 věci, ve kterých je dobrý a ve kterých není:
Ve kterých je dobrý: škrábání na zádech, dělání snídaně, líbání
Ve kterých není dobrý: Lhaní, smažení řízků a už nevim.

14- Kvůli čemu se nejvíc hádáme?
Kvůli blbostem většinou.

15- jak často se hádáme?
Moc ne.

16- Kdo 'nosí kalhoty' ve vztahu?
Oba dva. Ale spíše on no:-)

17- Má nějakou divnou posedlost?
Miluje mě a pořád se chce mazlit a líbat:-*

18- Jaké máme přezdívky?
On mi řiká Anetojd :-D a já mu řikám Rypoš, slimák ( nepochopíte :-D )

inspirace nepřišla.

15. července 2013 v 12:30 | anettes
Ahoj, inspirace ke mně pořád nedorazila. A stejně tenhle týden nebudu mít na blog moc čas, jelikož nebudu moc často doma, ale třeba se ozvu. Tak zatím pa!

Miluju ten pocit, když jsem celý den v pyžamu!

11. července 2013 v 21:05 | anettes
↑ A kdo ne? Dnes jsem se ještě nestihla převlíknout no. Holidays♥ Včera jsme se s panem X trošku chytli a dnes jsme si psali tak nějak vážně o našem vztahu atd, ale nakonec jsme se zase usmířili a už se těšim až ho uvidim a pořádně ho obejmu! Už zítra, yeah!! Dneska jsem buďto koukala na seriály a nebo luštila křížovky, jsem jak důchodce. Vlastně už od 3 mám otevřenou tuhle stránku a nemám tu ani písmenko. Inspirace, kde jsi? achjo, no nic. nebudu se tu trápit, dnes už stejně nic nevymyslím. Tak dobrou noc, uvidím kdy se ozvu.