Srpen 2013

Jen pár řádků na rozloučení s létem.

30. srpna 2013 v 9:51 | anettes
Ahoj, tohle bude asi velmi krátký článek. jak všichni víme, krátí se to a tohle je nejspíše poslední prázdninový článek, tak hnusně to zní, já vím. Dnes jedu do města s panem X a s mamkou, včera jsme byli s miláčkem a jeho rodičema nakupovat a pak na fotbale. V sobotu láska slaví narozeniny a ráno ještě jedeme na pouť s mojí sestrou a jejím přítelem. V neděli budeme odpočívat po akci a užívat si volný čas, protože ho teď bude velmi málo. Proto se předem omlouvám za možnou neaktivitu, ale rozvrh máme dost dobrý, doma budu brzy, takže snad to bude vše v pořádku, ale zase se budu chtít věnovat i panu X.
Takže.. Užijte si zbytek prázdnin a první školní den!!!
Dolů mi napište, jak budete zbytek volného času trávit vy, díky a mějte se!
( určitě bude článek o prázdninách, jaký byly a tak, ale to asi až v tom školním roce no. )

Leggings//Legíny

28. srpna 2013 v 15:58 | anettes
Legíny, velký hit, kterému propadla snad každá holka. Bohužel, občas se vám poštěstí vidět v legínách i slečnu, co má třeba několik desítek kil navíc, a to je sprominutím hnus. Kdyby si ty holky aspoň vzaly nějakou tuniku nebo tak, ale oni si vezmou krátký tričko, z kterýho jim kouká půl břicha a legíny. A ještě horší je to, že si to neuvědomují a myslí si, že je to pěkné..Není, holky. Nechci tímhle odsuzovat silné dívky, ale musíte uznat, že tohle je prostě něco naprosto nemódního a ohavnýho. Možná mě teď budete odsuzovat, že ty holky za to nemůžou. Já taky neříkám, že mají hubnout, to vůbec ne, ale aspoň když už musí mít ty legíny tak ať si vezmou delší triko, bože! Nechci koukat v obchoďáku na plandající břicho.

Já sama mám doma asi dvoje legíny, jedny takové tmavě šedé a druhé černé. Nosím je jen třeba do divadla k nějakému topu nebo ke kabátu. A nebo když jsem doma, tak si vezmu legíny, bílý tílko a lítám si po baráku, prostě nic světobornýho. Nejsem na ty barevné legíny, já bych si to prostě na sebe nevzala, jelikož nejsem spokojená se svýma nohama, ale některým slečnám to sluší, tak proč ne? Je to hezký trend, ale musí se to umět nosit, což většina 12-13tiletých holek neumí, bohužel. Ale tak každý byl někdy malý a chodil divně oblečenej, ne? Nakonec vám tu přidám pár obrázků, co vy a legíny?
Pimkie Leggins<3True love - Urban clothing | via Facebook♥style ;D | via TumblrTumblr

26.8. Achjo

26. srpna 2013 v 10:59 | anettes
Sedím s noťasem v křesle a mám otevřenou stránku Nový článek, bohužel prázdnou. Minuty ubíhají a mě stále nenapadá nějaký rozumný článek, který by vás mohl zajímat a proto to budou zase moje žvásty, které spolu nijak nesouvisí.
V pátek jsem vyrazila s kamarádkou ven a pak jsme se šli podívat na kamaráda na fotbal. Pak hezky pěkně grilovačka u nás a čekání na miláčka, až přijede z práce.
V sobotu jsem byla na festu na Bezdězu. Znáte to ne? Jak několik skupin a zpěváků objíždí hrady. tak já jela s miláčkem a ostatníma na Bezděz. Neskutečně moc lidí, ve 3 přestali prodávat lístky, areál uzavřen, moc lidí. My jsme tam dorazili už v 11 a hned jsme zamířili do Bacardi stanu na drink a pak si hezky sednout před hlavní stage a čekat na Kryštofa. Řeknu vám, byl nejlepší. Krásně jsme si zazpívali, zatancovali (Zatančím, aspoň si zatančíííím, lalala) a prostě si to užili. Bylo tam dost kapel atd, kdyžtak si to najděte na webu, psát to sem nebudu. Bylo to parádní, ale ty davy!
V neděli jsme zůstali na oběd u něj, s jeho rodiči. Pak jsme dorazili k nám, zkoukli s našima film a vyrazili nakoupit si sýry a oříšky na večer (naše závislost.) Zalezli jsme do postele, pustili si několik dílů Sexu ve městě, jedli jsme a mazlili jsme se. Bože, jak já miluju tyhle večery. Bohužel má ranní a tak s ním musím vstávat v 5:40 a jít ho vyprovodit a zamknout. Teď jen čekám do 2 až zase dorazí ke mně.
Vlastně se u mě neděje něco velkýho, prázdniny trávím s panem X a jsem nejvíc šťastná. Akorát mě děsí nová škola a taneční, což už se neodmyslitelně blíží. Těšíte se do školy? Já vůbec, začínám mít z toho depky. Doufám, že nebude žádný trapásek hned první den.
Mimochodem, včera jsme s panem X přišli do mého pokoje a nad mým polštářem byl na zdi velký pavouk, jakože fakt velkej! A já zase začala hysterčit a prosit pana X, ať něco udělá. I on se přiznal, že i na něj je hrozně velkej, ale šel do toho a nakonec jsme se ho po velkém boji zbavili. Já musela zavřít okno, protože by mi tam mohl vlízt nějaký další a to ž bych se asi rozbrečela.
Sakra, to je nějak dlouhý, no co. Jak trávíte konec prázdnin vy?

4. den ( TAG )

26. srpna 2013 v 10:12 | anettes

Den čtvrtý: 5 věcí, které mě vystihují.

- tvrdohlavost!!!
- Citlivost.
- Zamilovanost♥
- Stydlivost ( dokud nepiju :-D )
- prostě lidskost ( nejsem nijak výjmečná. )
• Co vystihuje vás?
And We Were Just kids In Love

3. den (TAG)

22. srpna 2013 v 17:16 | anettes

Den třetí: 5 věcí, kterých si vážím.

- prstýnek od pana X a celkově všechny dárky od něj, ani levandule od něj nevyhazuju, když už uschnou a opadaj!
- samozřejmně láska, život, zdraví.
- telefon( kterej se mi rozbil, fuck.)
- noťas, mám v něm vše!
- blog. Je to prostě moje láska.
Je to těžký, vybrat těch věcí jen 5, vážně jo.
• Kterých věcí si vážíte vy? :-)

Budeme někdy spokojené se svým šatníkem?

20. srpna 2013 v 20:02 | anettes
Řekněte mi, která mladá holka si aspoň jednou nepořídila nějaký kousek oblečení, boty nebo kosmetiku, kterou nepotřebovala? Mojí slabostí jsou trička. Dříve to byla trička s potiskama a dnes to jsou jednoduchá jednobarevná trička, které se hodí k více věcem. Jsem v tom opravdu hrozná, ale když se podívám do skříně, vidím jen pár triček a vím, že jich nutně potřebuju víc. Spoustu triček nenosím a bohužel jsem jedna z těch, co neradi vyhazují oblečení nebo kosmetiku. Já vím, stejně to nenosím, ale mám k tomu nějaký city, sakra! :D Nevím, prostě mám svoje oblečení ráda a nerada se ho zbavuju, ale teď se překonávám a docela často provádím, jak to jen říct, 'obnovu/očistu šatníku. Já mám vlastně málo oblečení, můj přítel tvrdí opak, a stále se najde něco, co potřebuju a ve své skříni to nenajdu. Teď je to například pouzdrová sukně, černé sako, asi milion šatů a spoustu dalších kousků. A tak se tedy dostávám k původní otázce: Budeme někdy spokojené se svým šatníkem? Já asi ne, teda dokud nebudu mít vlastní velkou šatnu, kde bude všechno na ramínkách, bude tam stěna jen pro boty, která bude mimochodem celá zaplněná, a ta šatna bude plná skvělého módního oblečení. Do té doby se o to budu aspoň snažit :D. Pod obrázky ještě info článek!
• Jste spokojené se svým šatníkem?
• Máte některá z vás vlastní šatnu?
UntitledIn Ashley Tisdale’s closet | NETROBE

Achjo.

19. srpna 2013 v 17:20 | anettes
Včera jsem spala u pana X a celou noc jsem zvracela a on se o mě staral :-* nuuu. Ale teď vážně, pořád mi není dobře, takže tu asi nebudu a stejně jedu k tátovi, tak vám něco přednastavím. Papa

2. den ( 5tidenní TAG )

15. srpna 2013 v 19:08 | anettes

Den druhý: 5 situací, kdy jsem byla nejvíc šťastná.

Ráda bych sem napsala situaci, když jsem se narodila nebo tak, ale nepamatuju si to.
- když mi pan X řekl, že mě miluje.
- když mě vzali na školu.
- když jsem poprvé usínala s panem X.
- když si koupím nové oblečení ( :D )
- když mám na blogu hodně komentářů ( :D )
Untitled

Novinky.

12. srpna 2013 v 19:11 | anettes
Mám pro vás pár novinek:
• Mám nový blogspot, zase. Bude o módě, kosmetice. žádný deníček. Kdyby ho někdo chtěl, napište do komentářů svůj mail, napíšu ho jen mým největším oblíbencům.
• Kdybyste mi na tom blogspotu chtěli pomoct s designem, nebudu se vůbec zlobit.
• Moc k vám nechodím, tak 1-2x týdně, já vím.
• Jsme s panem X většinou spolu, času je málo, omlouvám se.
• Chtěla bych napsat nějaký dlouhý, smyslupný článek na nějaké téma, SNAD!
• půl 'favourites' sem nechodí, asi si to nějak ověřím.
• Už jste někdy naleteli podvodníkovi na netu? já jo, fuck this shit!
• To je vše. Mám vás ráda, čaukyyyyy.

inspiration.

12. srpna 2013 v 14:18 | anettes
DressDress
UntitledFloral Dress ♡
Nosíte rády šaty? Já jen na plesy, ale teď mě čekají taneční, budu si nějaké muset pořídit.