Září 2013

Konec!!!

27. září 2013 v 15:05 | anettes
na tomhle blogu už nemůžu napsat nic z mého soukromého života!!! Přesunu se na jiný blog!!! Kdo chce být nadále affs, napište mi (anettesblog@seznam.cz) Měj se, blogu.

Potřebujeme k životu všechno značkové?

24. září 2013 v 14:59 | anettes
Podle nadpisu vám určitě došlo, o čem tento článek bude. Jedná se jak o kosmetiku, oblečení i cokoliv jiného. Začneme kosmetikou.. Víte co? Jsem obyčejná holka a neštítím se kosmetiky z drogérie. Spíše jí prosazuju, podle mě je značková kosmetika zbytečně drahá záležitost, kvalita je většinou stejná. Nemusím dávat tisíce za kosmetiku, když udělám stejný efekt i s normální z drogerie. Nikdo se vás na ulici nezeptá jestli máte značkový pudr nebo stíny. Všem je to jedno, hlavní je jak vypadáte. A to že si to vyfotím a dám na instagram nebo někam ze mě většího machra neudělá, vážně ne. Takže já jsem pro obyčejnou kosmetiku od ne moc drahých a slavných značek!
Oblečení. Sice nenakupuji oblečení u vietnamců, ale taky nemusím mít vše od těch nejlepších značek. Jo, třeba tam není zase taková kvalita, ale to že budu mít někde znak předražený značky nevim no, necejtila bych se líp než třeba v tričku z New Yorkeru nebo tak. Neprosazuju neonové pruhované trička od Vietnamců, ale zase ne tričko za litra se stejnou kvalitou jako z normálního obchodu z ochoďáku. Přeci jen jsem jenom studentka bez přijmů a tohle si nemůžu dovolit. Pokud to někomu dělá dobře, že se prochází se značkovým tričkem, které mu koupili rodiče, protože si to umanul,tak prosím, neberu vám to. Ale já taková nejsem, neříkám, že nejsem ráda, když mi mamka něco koupí, ale dokážu žít bez mnoha věcí, protože na to teď prostě nemám.
Jste pro značkové věci nebo se spokojíte i s něčím 'obyčejným'?

22.9. Co se u mě děje?

22. září 2013 v 18:20 | anettes
Ahoj, tak se vám zase hlásím. je neděle, tak pojďme shrnout ten týden. od pondělí do pátku škola, furt nějaké učení, holt střední je už těžká no. V sobotu jsem se ráno probudila vedle naštvanýho pana X, nakonec se to nějak vyklidnilo. jeli jsme k nám a já se začala připravovat do tanečních. Přetrpěla jsem bolest nohou, dojela domů, převlíkla se a jela s paem X do kina na Millerovi na tripu ( doporučuju, je to fakt taková ta americká sranda:D ) a pak hezky k němu. dnes má fotbal a já zůstala doma, abych se připravila do školy a naučila se na zítřejší test ( Držte mi palce.) a teď už na něj čekám, fakt nevim kde tak dlouho je. A teď tu bude asi celý týden spát, jelikož on vstává do práce a já do školy ve stejný čas, takže pohoda. A zítra jdu asi ven s kamarádkou, no tak uvidíme.
Jak se máte vy vůbec?:-)
Sakra, mám napsanejch několik článků a stejně je odložim a dám sem zas ty moje žvásty, tak v týdnu určitě něco lepšího!

TAG: 15 podivných faktů o mě.

17. září 2013 v 16:36 | anettes
Můj hlas asi nepřekousnu, takže pouze formou článku, pojďmě na to a určitě mi dolů napište něco divného o vás!

1. Jaká je tvá přezdívka, kterou používá tvá rodina?
Ája. už od mala mi takhle říká celá celičká rodina, vymyslel to můj táta a vlastně to ani nejde k mému jménu moc, ale nikdo mi neřekni jinak, ne nelíbí se mi to.

2. Jaký máš zlozvyk?
Kousání nehtů, křupání prstů, neskutečná lenost. To je asi tak to nejhorší no.

3. Máš nějakou fóbii?
Asi jako každá holka se bojím pavouků, hadů a veškerého hmyzu. S kamarádkou jsme jeden rok nešlapali na kanály, prostě jsme na ně přestali šlapat a rok jsme na ně nešlápli a vždy jsme je obešly nebo přeskočily, jsme super divný.

4. Jakou písničku si nejraději zpíváš?
Od festu si zpívám songy od Kryštofa, písničky Atentát se už asi nezbavím.

5. Co tě dokáže vytočit?
když někdo něco zbytečně okecává, to nesnáším!

6. Řekni jednu věc, kterou děláš, když jsi nervózní.
Motám si vlasy a vlastně i ty nehty a klouby.

7. Na které straně postele spíš?
Tak tohle nějak neřeším, spíš mi jde o to, jak je ta postel daná a kde mám hlavu. Ale raději dál od dveří.

8. jaké pití si objednáváš v restauraci/baru?
Jemně perlivou vodu, zázvorový tonic, cola&sprite, víno se spritem.

9. jaký byl tvůj první plyšák a jak se jmenoval?
Byl to Ferda mravenec a jmenoval se Ferda, originalita nadevše.

10. Jaké kosmetické pravidlo doporučuješ a sama ho nedodržuješ?
Odličování, občas na to prostě zapomenu no.

11. Jakým směrem stojíš ve sprše?
wtf? Otáčim se, ale spíš obličejem ke sprše no.

12. Umíš něco zvláštního se svým tělem?
takový to hnusný nepřirozený hýbání s palcem:D

13. Které je tvoje nej nezdravé jídlo?
čokoláda, sladký, fast foody, brambůrky.

14. Jakou frázi nejčastěji používáš?
Spíš slova: Achjo, žejo, tyjo, nojo.

15. V čem doopravdy spíš?
Doopravdy? to se za to někdo stydí. Tričko a kraťasy, nebo přítelovo tričko a jeho trenky.

A jak moc jste divní Vy?

Jakým jazykem mluvíte?

16. září 2013 v 16:41 | anettes
Na každé každičké škole se učí aspoň jeden cizí jazyk. Já jsem teď začala s ruštinou na střední škole a musím vám říct, azbuka je děs. Ale jakmile se jí naučím, mám prý vystaráno. Taky se učím angličtinu, což je asi základ a v té bych se chtěla co nejvíce zdokonalit a baví mě, teda na střední je to těžší, ale dá se to zatim. Taky jsem se učila německy, ale to není nic pro mě. Němčinu, německo a němce nesnášim a tak jsem se rozhodla s němčinou nepokračovat. Ty zasraný členy! Fuj. Na naší škole byla ještě volba španělština, ta mě taky lákala, ale ruština je teď hodně žádaná v různých kancelářích, když žádáš o práci. A nevím, kde bych mluvila španělsky, takže jsem zvolila ruštinu. Učitelka hodná a příjemná, zatím si nestěžuju. Uvidím, jak těžký to nakonec jazyk bude, ale nevadí.
Jaké jazyky se učíte nebo jste se učili vy?
Můžete se ještě ptát v minulém článku.
Btw, školu už pomalu nezvládám. Jako kdo má napsat básničko o každodenní činnosti za 3 dny a ještě jí teoreticky popsat? Kurva, mám zase deprese.

Zajímá vás něco?

9. září 2013 v 18:54 | anettes
Pořád mi na blog píšete nějaké otázky ohledně mě, pana X, školy, atd. A tak vám na to udělám speciální článek. Zde se můžete zeptat na cokoliv a já vám odpovím, na všechno!
Tak šup, zeptejte se na vše, co vás zajímá!

8.9. Výbornej víkend.

8. září 2013 v 15:38 | anettes
Ahoj, ano konečně jste se zase dočkali mých řečí o panu X, jak nečekané a hrozně zábavné, že? Měl odpolední a já nastoupila na střední školu a celý týden jsme se neviděli, pro někoho něco normálního, ale když se s drahou polovičkou vidíte každej den hned jak to jde, tak je to pro vás něco hroznýho. Volali jsme mi a neustále smskovali, takoví prostě jsme. Když konečně v pátek přijel tak jsem hned vyběhla z domu a skočila mu do náruče, protože jsem potřebovala jeho objetí. Ve škole se mi totiž zatim moc nelíbilo a tak nějak jsem chtěla být zase s někým, ke komu prostě patřím. V sobotu jsem jela se ségrou a s malým bratránkem a sestřenkou na den dětí a pan X tam potom dorazil, miluju jak si s nima hraje. Měl narozky a tak jsme jeli na večeři, dala jsem mu tam dárek ( přívěsek, který si hrozně moc přál ) a pořádně jsme se najedli a ještě se stavili u nás, kde probíhala grilovačka. nakonec jsme se rozhodli, že pojedeme spát k němu, tak jsme se ještě tedy přesunuli a že si pustíme film, bohužel než miláček vybral film tak jsem usnula:D. Byla jsem hotová, celý víkend trpim nehoráznou rýmou a dnes se k tomu přidal krásný rockový hlásek a bolest v krku. Váleli jsme se do poledne, naobědovali se, miláček mě odvezl domů, protože jel na fotbal a já jsem si zatím připravila věci do školy a pomohla mamce s úklidem. teď už zase čekám až přijede ze zápasu, všechno mi poví ( má hrozně rád, když mi může říct všechno co se při zápase dělo a ikdyž tomu občas nerozumim, jako hodná přítelkyně poslouchám! ) a možná půjdeme na procházku, ale určitě bude hotovej, takže zase zůstanem u televize s našima a pak jen zalezem do postele a přežerem se! Ideální vztah, no ne?
Jak probíhal váš víkend? Omlouvám se, že zase celý článek jen samé kecy o panu X, ale já se teď snažim psát sem i něco jiného, můžete si všimnout třeba u předešlého článku, a tak jsem se zase potřebovala vypsat. Mimochodem, řeči jako že jsme na sobě hrozně závislí nás nezajímají, pusu.

Vesmír a planeta Země.

6. září 2013 v 17:57 | anettes
Pro někoho nesmyslné téma, nezajímá mě to a nepište mi to.
Dneska jsem viděla video Vy jste planeta Země. (odkaz) A musím říct, je na tom vážně něco pravdy. Když si to tak vezmeme, jediný kdo ničí naší planetu jsme my, lidé. A proč? Protože jsme necitliví a nevážíme si jí. Je to škoda, protože takhle to nebude věčně, my vážně tu planetu zničíme. protože je víc lidí, co jí ničí než těch, co se jí snaží chránit. Když si řeknu, že nebudu vyhazovat odpadky někde po lese atd, tak k čemu to bude, když budu jedna z milionu? Ale třeba si to říká víc lidí a víte co? Odteď nemám potřebu něco někde pohazovat a tak. Možná to k ničemu nebude, ale nemusim se přidávat k těm, co jí ničí. A teď pojďte do mě, já mám být přeci ta puberťačka, co jí vůbec žádná planeta nezajímá.Pokud na tohle téma máte jiný názor, klidně to napište do komentářů, slušně prosím.
A co pojem konec světa? Nevěřím, že by svět přestal existovat, to podle mě není možný. Ale věřím tomu, že se něco takovýho může stát. Snad skoro každý viděl na youtube video o konci světa 2012 (odkaz), kde bylo ukázáno co se má stát. Z toho videa jsem měla husí kůži i dnes. Je to tou strach nahánějící hudbou? Nebo tím že v něco podobného opravdu věřím? Myslím si, že svět se nepromění za 1 den v ohnivou kouli, ale věřim, že se něco takového může k nám dostat a zničit aspoň nějakou část. Jo, třeba jsem naivní, ale je to můj názor.
jak to vidíte vy?

Summer 2013

4. září 2013 v 15:00 | anettes
Prázdniny jsou pryč. Tenhle článek je přednastavený, předpokládám že o nové škole vám píšu v jiném článku. A jak jsem vlastně ty prázdniny strávila já? Abych řekla pravdu, nepamatuju si všechno. Dost dní jsem strávila s panem X na výletech, dost dní jsem byla doma. napíšu to v takových bodech.
Z těhle prázdnin nezapomenu na:
• Jak předemnou pan X brečel a prosil mě, ať neodcházím.
• Jak jsme s našima přijeli do kempu hrůzy, kde nikdo nebyl.
• Jak jsme s Panem X byli na dovče pod stanem a poslední noc jsme spali v autě kvůli bouřce.
• Jak mi Pan X odnesl umýt kbelík, když jsem zvracela a staral se o mě.
• Jak jsme spolu vařili a jezdili na výlety.
• Jak jsme se váleli celý dny u vody.
• Jak jsme celej tejden nedělali nic jinýho než jedli a koukali na sex ve městě.
• Jak jsem se skvěle vožrala na rozlučce a udělala si ostudu!
• Jak jsem si pěkně zapařila na festu a na Benátský.
• Jak jsem prokecala půlku dne s kamarádkou.
• Jak jsem se na rozlučce válela s kamarádkou u konťáků na silnici a tlemili jsme se asi půl hodiny.
• Jak jsem jako jediná holka na rozlučce spala mezi klukama a váleli jsme se na sobě ve spacákách.
• Jak jsem umírala vedrem na fotbale.
• Jak jsem potkala nejhoršího učitele ze školy na dalším fotbale.
• Jak jsme se s panem X neustále prali.
• Jak jsme zkoukli asi trilion filmů.
• Jak jsem se konečně odhodla a smazala K. z mýho života a odpálkovala ho.
• Jak jsme se s kámoškou váleli na koupáku a všechny pomlouvaly.
• Jak jsem se strala o pana X, když se opil a jak mi ležel na klíně a spal.
• Jak si naši rodiče na jedný akci potykali a pomlouvali nás.
• Jak jsem si tyhle prázdniny kurevsky užila!!!

+ určitě mi napište jak jste prožili prázdniny vy!
+ Neptejte se mě na jednotlivé situace, víc to vysvětlovat nebudu.

AUTUMN WISHLIST

3. září 2013 v 16:50 | anettes
Untitled #29

Bude podzim a proto to chce nějakou bundičku, nejlépe čenou koženou,ta se hodí ke všemu, pak samozřejmě taky potřebuju šátky, protože k černé kožené bundě se hoděj a vypadaj dobře a nesmí chybět černá velká kabelka do školy, taky chci nějaké dlouhé nápadné náušnice, kvůli eleganci a nové škole potřebuju sako, nejdřív černé a pak nějaké takovéhle veselé a na oživení outfitu, a jelikož jdu do tanečních, potřebuju šaty a sukně, ale občas když nebudu za tu elegantní slečinku tak si to budu štrádovat v černých botaskách nejlépe od Adidas, protože od Nike se mi boty 'rozbily' za jedno léto a podzim.
Ano, tleskejte mi za to, že sem celé shrnutí wishlistu dala do jedné věty!